HAKKIMIZDA

DC İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞ MAĞAZASI


Firmamız 20 Yıl'ı aşkın süredir inşaat malzemeleri & yapı malzemeleri alanında satış hizmetleri sürdürmektedir. Kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır..

Hizmet alanlarımız şu şekildedir ; Kaba inşaat malzemeleri, İzolasyon malzemeleri, Mantolama malzemeleri, Alçıpan ürünleri, Alçıpan aksesuarları, Boyalı profil, Alçı & Sıva malzemeler, Kutu profil malzemeleri, Çatı malzemeleri, Isı yalıtım malzemeleri, Kum & Çimento malzemeleri, alanında ürün satışı yapmaktayız.

Sektördeki yeni gelişmeleri takip ederek bu doğrultuda müşteri taleplerini karşılayan firmamız, güçlü, uzman ve yeni model teknoloik araçları ile İstanbul geneli Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki tüm adreslere kapıya kadar teslim hizmetimiz vardır.

DC İnşaat malzemeleri olarak yenilikçi, sektörde öncü ve bir çok büyük projeye ürün tedariği sağlayan firmamız profesyonel ekibi ile hizmetlerini bu doğrultuda sürdürmektedir.

Firmamızın temel amacı, inşaat malzemeleri ve yapı ürünleri sektöründe her zaman en kaliteli ürünleri ekonomik ve hesaplı fiyatlar ile müşteriye sunmak ve müşteri taleplerini çözerek memnuniyetlerini en üst düzeyte tutmaktır.

%100 Müşteri memnuniyeti felsefesini göz önünde bulundurup sektördeki lider konuma ulaşıp ülkemizin saygın inşaat malzeme firmaları arasında yer almak birincil hedefimizdir.

DC İNŞAAT MALZEMELERİ & YAPI MALZEMELERİ SATIŞ NOKTASI.