Süreyyapaşa İnşaat Malzemeleri Toptan ve Perakende

İnşaat ve yapı malzemeleri alanın ürünlerin ve malzemelerin satışını yapan DC İnşaat malzemeleri mağazamız bu bölgede tüm inşaat malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile kurulmuştur. Her daim Süreyyapaşa İnşaat malzemeleri firması olarak kaliteli ürünleri ve ekonomik, uygun fiyatları ile bilinen firmamız müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmetlerini sürdürmektedir. İnşaat alanı, tadilat, dekorasyon, tadilat, tamirat alanlarınızda tüm malzeme tedariğini sağlamaktayız. Dilerseniz istediğiniz ürünleri adresinize göndermekteyiz isterseniz size en yakın depomuzdan gelip alacağınız malzemeleri görüp alabilirsiniz. Bu hizmetlerimizin yanında kapıda ödeme seçeneğimizde vardır. Dilerseniz siparişleriniz kapınıza geldiğinde Nakit, Kredi kartı, Havale, Eft seçenekleri ile ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İnşaat Malzemeleri

 • Kaba İnşaat Malzemeleri
 • Süreyyapaşa Alçıpan Malzemeleri
 • Alçı & Sıva Malzemeleri
 • Çatı Malzemeleri
 • Süreyyapaşa İzolasyon Malzemeleri
 • Mantolama & Dış Cephe
 • Hırdavat & Nalbur ürünleri
 • Süreyyapaşa Boardex , Betopan Satışı
 • Asma tavan malzemeleri
 • İnşaat Kum & Çimento
 • Süreyyapaşa Kutu profil & Boyalı Profil satış firması

İNŞAAT ÜRÜNLERİ GRUBUMUZ

Süreyyapaşa İnşaat malzemeleri

İnşaat Malzemeleri satış alanımızda toptan ve perakende satışlarımız vardır. Kolay fiyat almak için iletişim bölümündeki numaralardan veya Whatsapp üzerinden sipariş listenizi göndererek en uygun fiyatı en hızlı şekilde alabilirsiniz. Sipariş aşamalarını hızlı bir şekilde sürdürüp ürünlerinizi adresinize sevk etmekteyiz.

Ümraniye Kaba İnşaat Malzemeleri ; Ytong çeşitleri, Tuğla çeşitleri, Gazbeton ürünleri, Kum çeşitlerimiz , Kaba Kum, Sıva Kumu, Şap Beton Kumu, İnce sıva kumu, Mıcır, Çimento, Duvar Malzemeleri, Duvar Blokları, Duvar Harcı, Dış cephe yalıtım ürünleri, Mantolama malzeme ve çeşitlerini uygun fiyatlar ile Süreyyapaşa olarak satışını sağlamaktayız.

Alçı Sıva Malzemeleri ; Alçıpan malzemeleri, Alçıpan galvanizleri, Alçıpan profilleri, Borozan vida, matkap uçlu vida, Dübel+vida, Derz bandı, Duvar U, Duvar C, Tavan U, Tavan C, Alçı köşebent profili, Çelik dübel, Askı teli çeşitleri, Askı maşası, Klips, Ekleme parçası, Boyalı kutu profil, Elektrot, Kesme taşı gibi tüm ürünleri firmamız bünyesinde ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Çatı Malzemeleri ; Shingle, Onduline, Osb, Membran çeşitleri, Kereste, Çatı şiltesi, İzocam, Ahşap çıtalar

Mantolama Malzemeleri ; Karbolu Eps mantolama, Xps mantolama, Hazır fugalı kaplama ürünleri, Mantolama yapıştırma ürünleri, Asmolen ve Straforlar, Astar ve boyalar.

İNŞAAT MALZEMELERİ – KABA İNŞAAT MALZEMELERİ – İZOLASYON MALZEMELERİ

İstanbul geneli Toptan ve Perakende inşaat malzemeleri satış firması Kaliteli ürün ve geniş ürün portföyümüz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İnşaat malzeme siparişlerinizi iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir